Brand

Práce se studiovým světlem

Zvládněte dokonale využívat světla ve fotografickém ateliéru, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

Rádi byste začali pracovat v ateliéru hned a kvalitně, případně si zařizujete vlastní ateliér a potřebujete poradit s vybavením a jeho parametry, které by vám sloužilo a neutráceli jste za něj zbytečné peníze? Prostě přijďte zjistit, jaké možnosti vám světlo ve fotografii nabízí.

Program kurzu

Cílem kurzu je naučit se nasvítit a správně exponovat základní fotografické scény. Je kladen důraz zejména na produktovou a portrétní fotografii, ale dozvíte se i o svícení architektury, interiérů, krajiny a dalších námětů. Získáte take znalosti, které můžete zúročit, budete-li si studiová světla teprve kupovat. Po absolvování byste měli být schopni samostatně realizovat běžné světelné kompozice a zbytek záleží už jen na Vašich tvůrčích záměrech.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen začínajícím i pokročilým amatérským fotografům,kteří chtějí poznat zákonitosti práce se světlem a přivést tak své představy do zdařilé podoby. Kurz je také určet těm fotografům či fotografkám, kteří mají zájem začít pracovat se studiovými světly a chtěji si ověřit v praxi, k čemu jim bude toto vybavení dobré a získají znalosti, jak jej využívat.

Doporučená fotovýbava

Na tento kurz si vezměte svůj DSLR digitální fotoaparát.

Proč právě náš kurz

Zdokonolit se v pohybu v ateliéru a urychlit tím tak práci nemusí být vůbec složité. 

Termíny a cena

Cena kurzu: 2 190 Kč

27.3.2018

9:15 - 16:45

Ing. Vít Mádr,

kapacita: 4

Ateliér Brno

Brno, Vídeňská 68 (Jihomoravský kraj)

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Ing. Vít Mádr, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Diskuse

Nikdo zatím nenapsal žádný komentář. Buďte první!
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen.

Sdílení

Lektoři kurzu

Ing. Vít Mádr

info@afop.cz

Narodil se v roce 1959 v Brně. Studoval malířské techniky u prof. Petra Skácela na Lidové konzervatoři v Brně a základní i nástavbové studium na Institutu výtvarné fotografie (dnes Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě). Je absolventem elektrotechnické fakulty Vysokého učení technického v Brně. Více info o lektorovi: http://afop.cz/lektori/vit-madr/